Solamagic 1400 ECO+ HP Solastar
De Solamagic 1400 ECO+ HP Solastar Ultra Low Glare terrasstraler is de terrasverwarmer voor u. Na inschakelen ervaart u direct een aangename infraroodwarmte maar wel zonder rood licht. Omdat dit toestel een zeer goede reflector aan boord heeft word de infraroodstraling breed verdeeld over de zone. Kies voor Duitse topkwaliteit met 2 jaar garantie op toestel en lamp. De Solamagic 1400 ECO is eenvoudig te gebruiken als parasolverwarming, aan wand, plafond en zelfs ingebouwd in plafond.
De Solamagic ECO+ serie is aan achterzijde dubbel geïsoleerd en daarmee ook zeer geschikt voor montage kort onder zonneschermen of polycarbonaat dakplaten! De Solamagic ECO terrasverwarmer heeft een modern en tijdloos design. Gemaakt van een duurzaam aluminium behuizing leverbaar in 3 moderne ral kleuren.
Solamagic 1400 ECO+ HP Solastar = Ultra Low Glare High Performance
Deze nieuwe HP Solastar Ultra Low Glare lamp welke ook in de premium Solamagic S1 HP serie gemonteerd word levert een groot rendement. Ten opzichte van de Dr. Fischer HeLeN uitvoering geeft dit type 90% minder licht uitstraling. Waar de 1e versie Solastar lamp nog redelijk veel rood licht liet zien geeft de verbeterde HP variant een zacht aangenaam licht. Vergelijk dit met een kleine vuurkorf op uw terras. Wilt u een lekker warm maar wel een nagenoeg donker terras met kaarslichtsfeer dan is deze Solamagic 1400 ECO+ HP de terrasheater voor u. De Solamagic 1400 terrasverwarmer is uit voorraad leverbaar in de kleuren Wit en Nano Antraciet. Als speciale order in kleur Titanium grijs.
Specificaties:
- HP Solastar Ultra Low Glare lamp
- Vermogen: 1500W
- Amperage: 6,1 A
- Snoer: 180 cm hittebestendig
- IP waarde: 24 Spatwaterdicht
- Afm. HxBxD : 144 x 483 x 152mm inclusief montagebeugel
- Bereik: 12M²
- Garantie 2 Jaar.