Alke PH8 Black Parasolheater

Morgen in huis

Vanaf:  1,049.00

Specificaties Alke PH8 Black Parasolheater

  • Gratis advies
  • 2 jaar garantie
  • Gratis verzending
  • Showroom terrasverwarming
[WEBWINKELKEURWIDGET layout=new_default theme=light color=#f8f9fa show=no view=slider amount=6 width=manual width_amount=280px height=78px interval=5000 language=nld]

Alke PH8 Black Parasolheater

De Alke PH8 Black parasolheater op gas is de waardige opvolger van de PH8 CETE. Vier krachtige keramische gasstralers leveren een ruim vermogen van 10kw. Dit is voldoende vermogen om tot 25M² te verwarmen. De gasheaters zijn gemonteerd op een ronde stevige buis welke dient als gasleiding. Zo word een veelvoud aan slangen voorkomen en is deze set zeer gemakkelijk te monteren en demonteren.
Een Alke PH8 Black parasolheater is een doordacht ontworpen horecaverwarming op gas. Ideaal voor gebruik als parasolverwarming of in een partytent.

Bediening:

Een Alke PH8 Black parasolheater op gas word eenvoudig ontstoken met aansteker of lucifer, het uitschakelen gebeurd door het sluiten van de gaskraan.
De propaan G31 uitvoering heeft regelbare warmtestanden via de meegeleverde 10 standen drukregelaar.

Beveiliging:

De Alke PH8 Black gasheater is standaard met thermokoppels beveiligd, wanneer bij harde wind de gas heater uitwaait sluit deze binnen 60 seconden automatisch de gastoevoer af.

Montage:

Plaatsing van deze Alke PH8 Black parasolheater op gas is zeer eenvoudig. Monteer de set aan de baleinen (max. 40 x 20mm) met de meegeleverde baleinklemmen of hang hem eenvoudig op met de optionele kettingset. Hiermee wordt het zeer eenvoudig om deze gasheater telkens te de-monteren.

Voordelen Alke PH8 Black gasheater:

  • Thermokoppel beveiliging, bij uitwaaien word automatisch het gas afgesloten.
  • Keramische terrasverwarming op gas zonder rood licht.
  • Volledig geëmailleerde gaskap en RVS reflector.
  • Comfortabele en directe warmte.
  • Zeer eenvoudig te plaatsen gasverwarming voor gebruik in parasol en grotere partytenten.
  • Met de 10 standen drukregelaar (alleen uitvoering propaan G31) gemakkelijk vermogen naar wens instellen.

Model Alke PH8 Black is geschikt voor een te verwarmen oppervlakte van maximaal 25M².

Specificaties Alke PH8 Black:

  • Ontstekingswijze: Handmatig
  • Gassoort:
  • Propaangas G31, 680gr./hr
  • Aardgas BE G20, 0.97M³/hr
  • Aardgas NL G25, 1.13M³/hr
  • Vermogen: 10.2 kW
  • Bereik max. : 25M²
  • Keramische branders: 4 st.
  • Montagehoogte Min./Max.: 2,2 – 2.5 mtr.
  • Kleur: Zwart
  • Gewicht: 11kg.
  • B X H: 1190 x 210mm.
  • OPGELET! Dit is een maatwerktoestel gebouwd op bestelling en kan niet retour.

G31 propaan uitvoering wordt standaard geleverd met 2,75 m propaanslang, snelkoppeling en verstelbare drukregelaar.
Aardgas varianten G25.3 (NL) en G20 (BE) aardgas wordt exclusief gasslang en inclusief M24 koppeling geleverd.

Extra informatie

Gewicht 11 kg
Afmetingen 120 × 120 × 25 cm
Fabrikant

Alke

Capaciteit M²

Vermogen

10500W

Kies Gassoort

, ,

Infraroodtype

IR-A Shortwave

Gewenste Kleur

Montage

Hangend

Levertijd

3 – 5 dagen

Handleidingen & documenten

[WEBWINKELKEURWIDGET layout=new_default theme=light color=#f8f9fa show=yes view=slider amount=6 width=manual width_amount=100vw height=250px interval=5000 language=nld]

Toebehoren

Naar boven